Advent Calendar Winners

04-12-2018

Day 1 Winners

Tub of Mega Mix Chocolates

    Day 1
  • Sabine Dove, Warwick
  • Day 1
  • Richard Weatherill, Brighouse
  • Day 1
  • Reka Gellert, Leeds
  • Day 1
  • Suzanne Bean, Leeds
  • Day 1
  • Tom Moore, Carlisle
  • Day 1
  • Debbie Bentley, London
  • Day 1
  • Nikita Briggs, Manchester
  • Day 1
  • Tim Mee, Wakefield
  • Day 1
  • Lucy Smith, London
  • Day 1
  • James Brammer, Sheffield
  • Day 1
  • David Buchanan, Preston
  • Day 1
  • Dan Abeledo, Sheffield
  • Day 1
  • Clare Mylan, Yeadon
  • Day 1
  • Emma Habershon, Loughborough
  • Day 1
  • Georgina Vance, Stockport
  • Day 1
  • Jasmine Knight, Dinnington
  • Day 1
  • Helen Wakefield, Pudsey
  • Day 1
  • Andrew Mcardlebooker, Oldham
Day 1 Prize

Day 2 Winners

Inflatable snowman suit

    Day 2
  • Tina Turner, Nelson
  • Day 2
  • Vanessa Higginbottom, Hoyland
  • Day 2
  • Sally Wenham, Dewsbury
  • Day 2
  • Sabine Dove, Warwick
  • Day 2
  • Louise Wood, Saltaire
  • Day 2
  • Colleen Flood, Stourton
  • Day 2
  • Faye Hutton, Newton Aycliffe
  • Day 2
  • Louise Warbrick, Inverurie
  • Day 2
  • Nicola Heirene, Cardiff
  • Day 2
  • Frances Lister, Halifax
Day 2 Prize

Day 3 Winners

Christmas jumper

    Day 3
  • Richard Weatherill, Brighouse
  • Day 3
  • Mohammed Musa, Swillington
  • Day 3
  • Kirsty Kelly, Brighouse
  • Day 3
  • Dean Cracknell, Halifax
  • Day 3
  • Craig Perrin, Hull
  • Day 3
  • Bethany Jackson, Darlington
  • Day 3
  • Ben Phillips, Bradford
  • Day 3
  • Jodie Fawcett, Bradford
  • Day 3
  • Joanne Fawcett, Halifax
  • Day 3
  • Reka Gellert, Leeds
Day 3 Prize

Day 4 Winners

Power bank

    Day 4
  • Jackie Denning, London
  • Day 4
  • Victoria Hyde, Cottingham
  • Day 4
  • Patrick Fleming, Harrogate
  • Day 4
  • Oliver Hunt, Bolton
  • Day 4
  • Will Dunleavy, Cheshire
  • Day 4
  • Julia Smith, Swaffham
  • Day 4
  • Dawn Parlett, Penshaw
  • Day 4
  • Penny Shaw, Coventry
  • Day 4
  • Reka Gellert, Leeds
  • Day 4
  • Tim Guest, Pontefract
  • Day 4
  • Eve Grisenthwaite, Leominster
  • Day 4
  • Sophie Roberts, Woodley
  • Day 4
  • Nicola Davies, Darlington
  • Day 4
  • Rachel Jordan, Leominster
  • Day 4
  • Sally Wenham, Dewsbury
  • Day 4
  • Tim Webster, Leicestershire
  • Day 4
  • Venice Gent, Huddersfield
  • Day 4
  • Lynsey Henshall, Bingley
  • Day 4
  • Frances Lister, Halifax
  • Day 4
  • Faye Hutton, Newton Aycliffe
  • Day 4
  • Emma Purdy, Belfast
  • Day 4
  • Helen Buckley, Warrington
  • Day 4
  • James Brammer, Sheffield
  • Day 4
  • Janette Rumney, Darlington
  • Day 4
  • Jamie Lombard, Chippenham
  • Day 4
  • Emma Welsh, Leeds
  • Day 4
  • Emma Emmett, Keighley
  • Day 4
  • Andreas Vlachos, Manston
  • Day 4
  • Alice Moore, Barnstaple
  • Day 4
  • April Brunt, Solihull
  • Day 4
  • Clare Mylan, Yeadon
  • Day 4
  • Carole Smith, Wakefield
  • Day 4
  • Dawn Morris, Warrington
  • Day 4
  • Clare Kenyon, Bradford
  • Day 4
  • Nichola Clayton, Pendlebury
  • Day 4
  • Jazmin Hill, Nottingham
  • Day 4
  • Louise Robinson, Cleckheaton
  • Day 4
  • Abby Scott, Daventry
  • Day 4
  • Louise Wood, Saltaire
  • Day 4
  • Hannah Pritchard, Chippenham
  • Day 4
  • Nicola Donavan, Coventry
  • Day 4
  • Matthew Garrett, Grantham
  • Day 4
  • Lauren Baldridge, Rushden
  • Day 4
  • Kathryn Payne, Cleckheaton
  • Day 4
  • Justin Parker, London
  • Day 4
  • Joanne Fawcett, Halifax
  • Day 4
  • Kaxaa Patel, Ramsgate
  • Day 4
  • Kate Farrer, Arkendale
  • Day 4
  • Kirsteen Cudworth, Middlesborough
  • Day 4
  • Kerry Rogers, Uxbridge
Day 4 Prize

Day 5 Winners

Box of Thornton's chocolates

    Day 5
  • Kevin Howson, Wakefield
  • Day 5
  • Nick Gozzard, Coventry
  • Day 5
  • Laura Hennahane, Golbourne
  • Day 5
  • Sarah Oldham, Liverpool
  • Day 5
  • Hannah Wilkinson, East Ardsley
  • Day 5
  • Anita Webster, York
  • Day 5
  • Leanne Scholey, Bolton
  • Day 5
  • Julie Bourne, Orrell
  • Day 5
  • Sam Musgrave, Teesdale
  • Day 5
  • Louise Wood, Saltaire
Day 5 Prize

Day 6 Winners

Inflatable elf

    Day 6
  • Eleanor Wilde, Saltaire
  • Day 6
  • Carolyn Finn, Finglas
  • Day 6
  • Andrew Mcardlebooker, Oldham
  • Day 6
  • Andrew Floyd, Sutton Coldfield
  • Day 6
  • Hayley Jones, Sheffield
  • Day 6
  • Jodie Fawcett, Bradford
  • Day 6
  • Janice Martin, Hellaby
  • Day 6
  • Helen Goulding, Sheffield
  • Day 6
  • Venice Gent, Huddersfield
  • Day 6
  • Pam Morris, Leeds
Day 6 Prize

Day 7 Winners

Large teddy

    Day 7
  • Shona Fowlie, Aberdeen
  • Day 7
  • Phillip Ward, Carlisle
  • Day 7
  • Lucy Lyons, Cottingham
  • Day 7
  • Alan Ward, London
  • Day 7
  • Dayle Crossman, Edinburgh,
  • Day 7
  • Joanne Barker, Brislington
  • Day 7
  • Laura Hennahane, Golbourne
  • Day 7
  • Debra Cummins, Leeds
  • Day 7
  • Samantha Holding, Tipton
  • Day 7
  • Catherine Parks, West Bromwich
Day 7 Prize

Day 8 Winners

Turkey hat

    Day 8
  • Neil Watters, Leeds
  • Day 8
  • Tracey Wright, Stockton-on-tees
  • Day 8
  • Ryan Mounsey, Leeds
  • Day 8
  • Sara Clapham, Wakefield
  • Day 8
  • Alice Boskett, Dewsbury
  • Day 8
  • Denise Watkins, Bradford-On-Avon
  • Day 8
  • Jasmine Moore, Rotherham
  • Day 8
  • Helen Chadwick, Preston
  • Day 8
  • Sally Scott, Leeds
  • Day 8
  • Louise Warbrick, Inverurie
  • Day 8
  • Lucia Di Gaeta, Reading
  • Day 8
  • Lauren Bethell, Rotherham
  • Day 8
  • Julie Johnson, Leeds
  • Day 8
  • Sally Wenham, Dewsbury
  • Day 8
  • Oliver Hunt, Bolton
  • Day 8
  • Sophie Inness, Liversedge
  • Day 8
  • Chris Berg, Leeds
  • Day 8
  • Sean McCafferty, Longford
  • Day 8
  • Sarah Miskell, Wakefield
Day 8 Prize

Day 9 Winners

Dancing Santa

  • Ryan Mounsey, Leeds
  • Darren Manley, Wolverhampton
  • Andrew Floyd, Sutton Coldfield
  • Abbi Kirby, Scarborough
  • Nicki Bradley, Redditch
  • Jessica Cox, Worcester
  • Neil Watters, Leeds
  • Sarah Kimm, Saxilby
  • Barbara Westmoreland, East Ardsley
  • Araminta Tweed, Wakefield
  • Claire Cook, Bristol
  • Tim Guest, Pontefract
  • Tommy Lutton, Ashton-On-Ribble
  • Shona Fowlie, Aberdeen
  • Louise Wood, Saltaire
  • Matt Guy, Liverpool
  • Chris Chadd, Wolverhampton
  • Joe Morgan, London
  • Kirsty Kelly, Brighouse
  • Hannah Swarbrick, Tattenhall
Day 9 Prize

Day 10 Winners

Bottle of Jagermeister

  • Kate Farrer, Arkendale
  • Jordan Martin-chambers, Sheffield
  • Kevin Howson, WAKEFIELD
  • Sam Jennings, Maidstone
  • Jodie Sharpe, WORKSOP
  • Jackie Baker, Lincoln
  • Jessica Gregson, Leeds
  • Raquel Lesta, Leicester
  • Kathryn Burton, Blyth
  • Day 10
  • Emma Habershon, Loughborough
Day 10 Prize

Day 11 Winners

Cinema Tickets

    Day 11
  • Richard Hewitt, Rotherham
  • Day 11
  • Sam Jennings, Maidstone
  • Day 11
  • Sheldon Hall, Worksop
  • Day 11
  • Melissa Warren, Clacton On Sea
  • Day 11
  • Michelle Mason, Leeds
  • Day 11
  • Gillian Brown, Leeds
  • Day 11
  • Julie Bourne, Orrell
  • Day 11
  • Claire Rowley, Blyth
Day 11 Prize

Day 12 Winners

iPad

    Day 12
  • Victoria Hyde, Cottingham
  • Day 12
  • Matthew Garrett, Grantham
  • Day 12
  • Sarah Moran, Leeds
Day 12 Prize


Back to the news page